حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی کالا یکی از قدیمی ترین راههای جابجایی کالا در جهان می باشد، که از نظر قیمت و سرعت، جهت حمل بسیاری از محموله ها مناسب است، در حال حاضر نیز بخش عمده ای از حمل و نقل کالاهای تجاری در جهان از مسیر جاده ای صورت می پذیرد، و از این رو جهت رفع نیازهای مشتریانی که از حمل زمینی کالا و ترانزیت، استفاده می کنند، خدمات مختلفی توسط شرکت های بین المللی حمل و نقل ارائه می کند.

 

شیوه حمل و نقل زمینی محموله ها به وسیله ی کامیون ها و تریلی های کفی و چادری در ناوگان زمینی امری رایج و مرسوم است. سالهاست که عمده کالاهای کشورمان از مبدا ترکیه و اروپا، به مقصد عراق و افغانستان و کشور های CIS از این روش استفاده می کنند. از مزایای این روش عدم نیاز به تخلیه و بارگیری مجزا در بندر و یا تخلیه و بارگیری به وسیله ی جرثقیل های بندر و خطرات ناشی از طوفان و باران ها در حمل دریایی می باشد. حمل و نقل زمینی راه حل مناسب و امن برای اکثر محموله ها می باشد. این روش حمل در حالت تریلری خود به صورت FTL  و LTL  یا خرده بار می باشد، که در این حالات زمان حمل افزایش یافته و محموله باید در انبار فورواردر در مبدا COORDINATE شود.

 

 

 

خدمات قابل ارائه:

 

·        سرویس حمل زمینی به صورت رفت و برگشت به سراسر اروپا و بصورت مستقیم و ترانس شیپ

 

·        سرویس خرده بار (گروپاژ) از اروپا به سمت گمرکات ایران

 

·        سرویس مستقیم از کشورهای روسیه ، آذربایجان و تمامی کشورهای عضو CIS

 

·        حمل محمولات سنگین و فوق سنگین (ترافیکی)

 

·        حمل کالای خطرناک و محمولات یخچالی (فاسد شدنی)

 

·        سیستم توزیع و تحویل Door-to-Door

 

·        سرویس های حمل زمینی به کلیه گمرکات کشور

 

·        سرویس ترانزیت داخلی و خارجی کالا بصورت زمینی از داخل خاک ایران

 

·        ارائه کلیه خدمات مرتبط در حوزه حمل و نقل بین المللی جاده ای و ترانزیت داخلی و خارجی محمولات  با دارا بودن مجوزهای مربوطه

تمامی حقوق این سایت محفوظ است.© طراحی و پیاده سازی فرتاک

Search